Yaşam

Baba Dizisi Son Bölüm Çekildi Başrol Oyuncu Oyunculuğa Ara Vermeyi Düşünüyor Mu?

Bildiğiniz gibi Ay Yapım imzasını taşıyan Baba dizisi 2. sezonuyla ekranlara geliyor. Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı Baba dizisi için hikaye sona eriyor. Çekimleri 24 Aralık Cumartesi günü sona eren ve ekranlara veda etmeye hazırlanan Baba’nın başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş’ın oyunculuğa ara vereceği söylendi. Ünlü oyuncu iddialara yanıt verdi. Peki Tolga Sarıtaş oyunculuğa ara mı veriyor? Detaylar burada…

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/b…

Senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın yazdığı, yönetmenliğini Davet Bayrak’ın üstlendiği Baba dizisi çok yakında final bölümüyle karşımıza çıkacak.

İki sezondur harika bir dram hikayesiyle ekranlarımızı süsleyen Baba dizisinin sonuna geldik. Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer’in paylaştığı dizi, 27 Aralık Salı günü son bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin belki de en kalıcı karakteri Tolga Sarıtaş’ın hayat verdiği Kadir oldu. Ailesini ortada tutmaya çalışmasının yanı sıra ilk dönemde babasıyla yaşadığı çatışma ve ikinci dönemde kayıp babasını araması büyük bir duygusal süreçti.

Ayrıca Kadir, alıştıkları tüm hayatı geride bırakan Saruhanlı ailesine sahip çıktı. Bunu yaparken, uzun süredir devam eden alışkanlıklarını, haysiyetini ve gerçek normlarını savunmaya çalışırken boyun eğmek zorunda kaldı.

Çekimleri 24 Aralık Cumartesi günü sona eren Baba dizisinde Kadir karakterine hayat veren ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, “Dün diziyi bitirdik. Çekimler güzel geçti. Biraz duygulandık tabi ki. … Çok iyi anlaşan bir ekiptik.”

Final haberlerinin duyulmaya başlamasıyla birlikte Sarıtaş’ın oyunculuğa ara vereceği dedikoduları dergide dolaşmaya başladı.

Peki Tolga Sarıtaş oyunculuğa medyum veriyor mu?

Ünlü oyuncunun son çekimleri tamamlandıktan sonra basın mensuplarıyla yapacağı ilk görüşmede oyunculuğa ağırlık vereceği iddiaları gündeme geldi.

“Hayır, sadece dinleneceğim dedim… Öyle bir başlıktı ki, yeni projeleri değerlendireceğim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu